10. výročí od povodní

Českolipské muzeum věnuje den zvířatům

Verze pro tisk |

Ekoporadna ORSEJ při Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě a Lesy ČR, s. p. pořádají již 14. ročník Dne zvířat, tentokrát s podtitulem „Zvířata našich lesů, luk, vod“. Akce se uskuteční ve čtvrtek 5. října od 9:00 do 15:00.

Krom vědomostních a odborných stanovišť, pohybových soutěží, smyslových stezek a tvůrčích a výtvarných dílen, připravených společně s Domem dětí a mládeže Libertin, SOŠ a SOU 28. října 2707 v České Lípě a pracovišť CHKO Kokořínsko – Máchův kraj, CHKO Lužické hory, CHKO České středohoří a Geoparku Ralsko, nabídnou svá zajímavá stanoviště také Lesy ČR, s. p. obohacená o zajímavou venkovní prezentaci práce sokolníka, pana Řepky. Součástí Dne zvířat je i volný vstup do všech expozic muzea a galerie s doporučením prohlídek především přírodovědných expozic.Více informací můžete před akcí nalézt na www.muzeumcl.cz

Nutné předchozí přihlášení na program Dne zvířat!
Nejjednodušším způsobem je zápis do tabulky – viz níže uvedený odkaz přihlašování. Zde najdete konkrétní časový harmonogram a můžete si tak sami zvolit nejlépe vyhovující čas příchodu do VMG. Přihlášení je možné také u muzejní pedagožky Veroniky Ličaverové, DiS. (ekoporadna@muzeumcl.cz, 774 825 089). Odkaz na tabulku je ZDE.

Program je zdarma a je pořádán Vlastivědným muzeem a galerií v České Lípě a Lesy ČR s. p., za finančního přispění Libereckého kraje a Lesů ČR s. p.

alt
Nahoru