Uživatelé i-novin

Verze pro tisk |

Pokud si chcete na i-novinách zřídit účet a diskutovat, napište mi zprávu na barta@i-noviny.cz. Já vám účet zřídím ručně. Důvodem je tak přísné zabezpečení před roboty, že prakticky všechny registrace automat vyřazuje. Stačí mi napsat mailovou adresu a nick - já vám udělám jednoduchou registraci a vy si pak změníte heslo, případně si změníte nick. Jen pro zajímavost - roboti se snaží "diskutovat" asi desetkrát do hodiny. 

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Uživatelé i-novin

Díky za rychlost

Nahoru

Re: Uživatelé i-novin

Znovu připomínám: pokud se chcete zapojit do diskusí, je lepší mi napsat mail, klidně z anonymního účtu, a já vás schválím. Denně se chce do diskusí zapojit asi třicet anonymů z Ruska, Srbska a Afriky, kteří rozhodně nechtějí diskutovat o životě na Českolipsku. Nemůžu pustit automatickou registraci.

Nahoru

Re: Uživatelé i-novin

Hmmm, to je zajímavé. Jakž takž jsem dokázal pobrat, když mu nad ajťák ukazoval, že v diskusi pod článkem na Halo novinách jsou negativní reakce - mínusy. Trošku mě zaskočilo, že jde o stovky miliónů (!!!) přístupů ...
Ovšem teď jste mi to, pane Bárto, do značné míry objasnil - Rusko, Srbsko, Afrika ... :-)

Nahoru

Re: Uživatelé i-novin

Tihle nechtějí ani negativně diskutovat, jde o roboty nabízející farmaceutické výrobky, prostředky na erekci. Doufám, že ten zákon o mazání příspěvků na sociálních sítích se na roboty vztahovat nebude :).

Nahoru

Re: Uživatelé i-novin

Zajímavé, kdekoli se přihlašuji stačí docela jednoduché přihlašovací jméno a heslo, až na i-novinách, tam jsem s tím bojoval (asi před rokem) než se podařilo zvolit heslo, které si samozřejmě nemůžu nikdy pamatovat......

Nahoru

Re: Uživatelé i-novin

Já mám úplně jednoduché heslo. Nevím, že by byl problém zrovna v tomto. Třeba na iDnes jsem při registraci do diskuse musel vše autorizovat pomocí občanky. Přesto je iDnes plné falešných účtů.

Nahoru