Soutěž o lístky na REALBEAT REGGAE ETHNIC SESSION - No. 6

Verze pro tisk |

Lukáš Svačina je výhercem pátého lístku na žizníkovské regéčko. Dnes nabízíme předposlední vstupenku, stále jsou však ve hře tři prémiové.

Kvalitní muzika dorazí na Českolipsko nejen z Jamajky, své zastoupení zde bude mít i britská scéna. Jejím představitelem je muž říkající si General Levy. Ten v Čechách již vystoupil. Dokážete vygooglovat klub, ve kterém v Praze nadchl, a napsat nám, která zastávka metra je tomuto věhlasnému kulturnímu zařízení nejblíže?

Adresa pro zasílání odpovědí je stále stejná - barta@i-noviny.cz.
Své odpovědi posílejte do vydání další otázky.

 A jak lze získat prémiové vstupenky? Netajíme se tím, že bychom rádi získali na facebooku více příznivců. Máte-li profil na tomto sociwebu, staňte se našimi fanoušky (samozřejmě, pokud jimi ještě nejste) a vyzvěte co nejvíce svých přátel, aby se fanoušky stali také.
K odpovědi na otázku připojte, kolik lidí jste takto pozvali. Po zveřejnění všech otázek vybereme tři čtenáře, kteří se pokusili nalákat k nám co nejvíce svých přátel, a rozdáme poslední tři vstupenky. Prozradíme, že číslo není k nepřekonání.


Soutěžit můžete ve všech kolech. Jeden člověk může získat i více vstupenek. Nepište nám ale z více svých e-mailů, losujeme jen z odpovědí, které budou podepsané.

Děkujeme všem zúčastněným a držíme jim palce v dalším kole!

Nahoru