Týden hokeje – Pojď hrát hokej!

Verze pro tisk |

Ve středu 19. 9. 2018 od 17:00 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hokejový klub Česká Lípa ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadiónu v České Lípě akci v rámci Týdne hokeje.

Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavé hokejové dárky, včetně reprezentačního dresu. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy! Nejedná se o nábor, je to akce, kde se děti a rodiče seznámí s hokejovým prostředím. Teprve po akci se mohou rozhodnout, jestli mají o lední hokej zájem. V případě, že ano, klub nováčkům zapůjčí hokejovou výstroj.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, klub bude mít pro děti připraveno několik párů bruslí a helem k zapůjčení.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj (střelnice, slalom), rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje, z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více se dozvíte na www.hcceskalipa.cz
 

Nahoru