Fotožurnál: Arsenal dostal nadílku od Kunic

Na stadion u Ploučnice zavítal těžký soupeř z Kunic. A českolipským fotbalistům dával jasně najevo, že domů rozhodně nehodlá odjet s prázdnou. Skvělý první poločas, který Arsenal předvedl minulý domácí zápas proti Písku, skončil stejným výsledkem, avšak tentokráte k radosti hostů z Kunic.

Ve druhém poločase padly další dva góly do sítě domácích a zápas tak skončil hokejovým výsledkem 0:5 z pohledu domácích. Kunice hrály výborný fotbal a ke gólům jim pomohly i chyby domácích. K dalšímu zápasu zajíždějí českolipští na půdu Pardubic, kde to nebudou mít vůbec lehké. Můžeme jen doufat, že se ze sobotní porážky rychle oklepou a do Pardubic přijede sebevědomý a nabuzený tým, s cílem obrat druhý celek tabulky o nějaký ten bodík.