Arsenal začne spolupracovat s akademií Slovanu Liberec

Verze pro tisk |

Ve středu 30. září se uskutečnil na Městském stadionu v České Lípě seminář trenérů z českolipského okresu, jehož pořadatelem byl FK Arsenal Česká Lípa. Do České Lípy přijeli trenéři mládeže Slovanu Liberec a předváděli ukázkové tréninky pro starší žáky, mladší žáky a starší přípravky.

Po skončení akce proběhla na stadionu beseda a diskuse s trenéry fotbalové akademie Slovanu Liberec a trenéry Arsenalu Česká Lípa. Součástí akce, která se velmi vydařila, bylo podepsání Smlouvy o klubové spolupráci mezi FK Arsenal a akademií Slovanu Liberec ve výchově mládeže.

Od partnerství s předním ligovým klubem si slibujeme zkvalitnění přípravy týmů mládeže FK Arsenal. Nejtalentovanější hráči našeho klubu dostanou příležitost vyzkoušet si tréninkový proces v ligovém klubu a v případě úspěchu a zájmu Slovanu Liberec je zde šance vyzkoušet si ligový mládežnický fotbal. Slovan Liberec se zavazuje poskytnout našim trenérům odbornou metodickou pomoc včetně ukázkových tréninků a doškolování trenérů. Nabídky ke spolupráci od Slovanu Liberec si velice vážíme a doufáme, že spolupráce těchto klubů, které se daří na úrovni dospělého fotbalu přinese výsledky i na úrovni mládeže.
 

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru