Rezerva FBC – opět za tři body

V sobotu 15.1. pořádal FBC Vipers Most turnaj 3. ligy mužů ve Spořicích u Chomutova. FBC Cl Evans  Česká Lípa B zde sehrál své zápasy s týmy FBC TBC 68 Ústí nad Labem a 1.FBC DDM Děčín 4.

FBC TBC Ústí nad Labem – FBC CL EVANS ČESKÁ LÍPA B 11:3
V zápase o vítězství soupeře rozhodovaly chyby. Těch se na straně České Lípy nakupilo až moc a soupeř trestal. Jenom 9x se prosadil z výjezdu od mantinelu. O zápase bylo rozhodnuto po 2.třetině, kdy na tabuli svítilo skóre 10:2. Za Českou Lípu se jednou v každé třetině trefili Bezouška, Semelka a Borek.

Branky České Lípy: Bezouška(Karel), Semelka(Bezouška), Borek

FBC CL Česká Lípa B – 1.FBC DDM Děčín 8:5
Česká Lípa vstoupila do druhého zápasu lépe, dokázala se vyvarovat chybám, které vyráběla v prvním zápase. V 6. minutě využil skrumáže před brankou Bureš, nastřelil obránce a balonek se šťastně dostal až do děčínské branky. O dvě minuty později to bylo o dvě branky, když se dostal Bureš sám před branku a dokázal procpat balonek pod rukou Mišky podruhé do děčínské branky. Českolipská obrana působila jistě do 11. minuty, pak na chvíli pootevřela vrátka a byla z toho hned branka z dílny Kotíka. 2:1. Ve 12 .minutě zkompletoval hattrick Bureš , po výborném pasu v zápase skvěle hrajícího Jirsy, a tak po 1.třetině svítil stav 3:1. Děčín dokázal na začátku druhé třetiny snížit, ale svým 4. golem v zápase zvýšil na 4:2 Bureš. Poté Česká Lípa naposledy v zápase povolila a Děčínu dovolila srovnat na 4:4. Ale pak zaúřadovala trojice Bezouška, Karel a především Jirsa a Česká Lípa si vypracovala a poté dokázala udržet ve zbytku zápasu 3 brankový rozdíl a vyhrála 8:5.

Branky České Lípy: 4x Bureš(2x Jirsa, Bezouška,),2x Jirsa (2x Pekárek), Bezouška( Jirsa), Karel(Jirsa)
Sestava: Klíma-Bezouška,Pekárek,Semelka-Jirsa,Karel,Basl, Borek,Bureš