Radost i zklamání, aneb sobotní turnaj elévků

Verze pro tisk |

V sobotu 8.1. Pořádal klub FBC Česká Lípa ZŠ Partyzánská B v České Lípě turnaj 2.divize ligy elévů. Na turnaji startovaly obě „školní“ českolipská družstva. Pořádající chlapecký tým a tým smíšený. Na turnaji doplnily finální pětici týmů ještě týmy Teplic, Turnova a Kadaně. Chlapecký tým obsadil na turnaji 1.místo , smíšený tým obsadil 5.místo

FBC Česká Lípa ZŠ Partyzánská B

Bilance :4 zápasy, 2x výhra 2x remíza

Lepší z dvojice domácí měl před turnajem medailové ambice, jenž od prvního zápasu, kdy porazil v „derby“ smíšený tým 4:1, naznačil, že v tomto a na dalších turnajích se s ním už musí počítat. Po výhře v derby následovaly týmy Teplic, Kadaně a Turnova. Ve druhém a třetím zápase se psal stejný scénář. Mnoho neproměněných šancí domácího celku a do toho pár šancí na straně Teplic respektive Kadaně. Domácí tým v každém zápase vedl, jenže hloupé chyby a nepozornost jej připravila o více než 2 vítězství na turnaji. O další dvě vítězství tým přišel vždy v závěru hry, kdy o branku vedl, ale soupeři se podařilo srovnat. V zápase s Turnovem se tým rychle dostal do vedení 2:0, které držel vlastně až do konce utkání, kdy skvěle chytajícího Kořínka překonal až v poslední minutě při power-play Turnova kapitán Hejduk. Po získání 8 bodů do tabulky si připsal tým vítězství na turnaji.

FBC Česká Lípa Partyzánská G

Bilance: 4 zápasy, 4x prohra

V každém zápase se ukazuje, co vždycky chybí k tomu, aby tým dosáhl na nějaký ten bodík. Jde vidět na týmu jisté zlepšení, ale přeci jenom je pořád  na čem pracovat. Na turnaji podal smíšený tým dobrý výkon, vstřelil i nějaké góly, bohužel to na body nestačilo. V zápase s Teplicemi týmu chybělo opravdu jenom štěstí, ale díky lepším individuálním schopnostem si tým Teplic došel pro vítězství. V zápase s Kadaní se Kadaň dostala brzy do vedení a také nedovolila vstřelit branku domácímu celku z České Lípy. V zápase s chlapeckým týmem se radoval smíšený tým 1x, s Turnovem 2x.. V zápasech s Teplicemi a Kadaní nepřálo ke vstřelení nějaké té branky prostě štěstí. Smíšený Tým obsadil bez zisku bodu 5.místo.

Celkové pořadí:

  1. FBC česká Lípa ZŠ Partyzánská B
  2. FBC DDM Kadaň
  3. DDM Teplice
  4. TJ Turnov
  5. FBC Česká Lípa ZŠ Partyzánská G
Nahoru