Blog Štěpána Slaného - 4. den (Japonské kamikadze)

Verze pro tisk |

Dnes nás čekal zápas s Japonskem, těžko hodnotit. Obrovské nasazení po celý zápas, takhle jsem nikdy neviděl nikoho bojovat, Japoncům je jedno jestli je první minuta nebo konec zápasu.

Nulová práce s holí. Obrovská radost při každé akci a chyceném trestném střílení i za stavu o dvacet branek. A také to, že od úvodního hvizdu bylo jasné, že na střídačce sedí dvacet trenérů, kteří neskutečně po celý zápas trénovali a povzbuzovali svůj tým.

Výsledný stav byl 25:1, je to historicky nejlepší výsledek české reprezentace. Svým dílem jsem tomu přispěl i já, když mi brankář sežral mojí starou českolipskou fintu zpoza branky, díky které jsem si užil nebývalý zájem médií..

Po dvou zápasech se dá říct, že konečně začíná to pravé MS, zítra hrajeme s Norskem téměř o vše, protože vítěz skupiny si zajistí čtvrtfinále proti přijatelnému Estonsku, ten druhý jde na nepřijatelné Švédsko. Podle poslední porady nastoupím ze začátku na střídačce, tak třeba se v TV záběru objevím.

Co mi radost neudělalo, je dnešní prohra s Plzní, bylo to o první místo a ještě doma. Každopádně na Plzeň nyní ztrácíme jeden bod a před námi je ještě deset zápasů..

Nahoru