Blog Štěpána Slaného - 3. den (Těstoviny na 16 způsobů)

Verze pro tisk |

Dnes nás čekal první zápas. První zápas na turnaji má vždycky zvláštní atmosféru, všichni jsou natěšení a zároveň neví, co je přesně čeká.

Zahrajete pár kratších přihrávek, nesnažíte se vymýšlet nic světoborného a za chvíli z vás všechno spadne. V Hartwall areně trochu přitopili, jak Švédové v zápase s Estonskem, tak i pořadatelé, pár polínek do ohně jsme nakonec přiložili i my a jižani z Itálie si proto na zimu rozhodně stěžovat nemohou. Do zápasu jsme měli cíl vstoupit velmi aktivně, po pár minutách jsme byli v tříbrankovém vedení a bylo de facto po zápase. Itálie se během zápasu zmohla jen na pár výpadů, se kterými si poradil Rypy. Konečný výsledek 16:0 bude asi hodně podobný tomu zítřejšímu proti Japonsku.

Místo abych si užil pozápasového relaxu, se potím u online od mé přítelkyně ze zápasu našeho áčka s Rokycany. V zápase a zápise samotném se bohužel našlo tolik chyb, že se tomu těžko tady odsud z Finska věří, kluci to zvládli v devíti a výhra 7:5 se hodně počítá! Holt někdo občas zachybuje na hřišti, někdo v administrativě okolo. Je to poučení do budoucna a i to, že je potřeba táhnout za každé situace za jeden provaz! Každopádně na uklidnění jsem si musel dát dvě pivka, ty finské jsou ukrutně drahé. Takže to mám u vás! Zejtra je pro Lípu další důležitý zápas, snad to bude o trochu klidnější!

Nahoru