Autor - Aleš Stupka

Manušice přivítaly olympijské vítěze

4.9.2020 17:15 | Ostatní sporty

O víkendu se na střelnici v Manušicích uskutečnil závěrečný závod malorážkové sezóny ve sportovní střelbě. Memoriál Gerdy a Libora Kůrkových patří tradičně k největším střeleckým závodům v severních Čechách.

Střelcům z Manušic to opět cinkalo!

21.1.2020 15:00 | Ostatní sporty

Střelci ze Sportovně střeleckého klubu Manušice se o víkendu zúčastnili jednoho z největších a nejprestižnějších závodů ve vzduchových zbraní, který se koná každoročně v Liberci. V těžké konkurenci s mezinárodní účastí střelci z Manušic zabojovali a přivezli cenné kovy a umístění.

Střelci z Manušic ovládli Plzeň i Liberec

8.1.2020 11:00 | Ostatní sporty

Střelcům ze Sportovně střeleckého klubu Manušice se o víkendu mimořádně dařilo. V sobotu v prestižně obsazeném závodě O pohár SSK Plzeň – Slovany vybojovali celkem 7 cenných kovů v hlavních disciplínách. V disciplíně vzduchová puška 30 ran vleže v kategorii mladší žáci skončil David Strupp o pouhých 0,8 bodu na druhém místě a se stejným rozdílem na třetí pozici Zuzana Hlaváčková.

Manušice míří na Mistrovství Evropy

23.1.2007 16:54 | Bez rubriky

O víkendu proběhl jeden z posledních nominačních závodů na Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě. Hostitelem byla západočeská metropole, kde se uskutečnila mezinárodní Grand Prix of Plzeň 2007.

Manušice v Českém poháru

27.9.2002 08:44 | Bez rubriky

Vyvrcholením letní sezóny bylo vyhlášení výsledků Českého poháru ve sportovní střelbě, a to v obou kategoriích talentovaná mládež i dospělí. V letošním roce se střelcům z SSK Manušice podařilo vybojovat celkově 6 medailí, čímž se zařadili mezi elitní týmy v ČR.